fbpx
איפור וטיפוח

KB PURE – קוסמטיקאית בצנצנת 30 גר'

קובי ברוך – המרכז לקוסמטיקה קלינית KB PURE מרחיב את ליין המצרים הפרא-רפואיים בישראל, ומציג 10 מוצרים ב-3 קטגוריות: טיפול מאזן לעור בעייתי, פיגמנטציה ואנטי אייג'ינג

יום שלישי בבוקר. אני עושה את דרכי דרך נמל תל אביב לעבר מלון אלכסנדר, חמושה במשקפי שמש, נעלי פלדיום ותחבושת אלסטית. סתם, לא באמת. אין לי נעלי פלדיום. או צורך בתחבושת אלסטית. בכל אופן, הייתי בדרכי להשקה מיוחדת עבור הקיץ של חברת הקוסמטיקה הקלינית KB PURE. בסך הכל, יש חדשות טובות לקיץ הקרוב.

אקנה, פיגמנטציה, כתמי שמש ויובש, אלו רק חלק מבעיות העור איתן אנו מתמודדים מדי יום. חלקן ניתנות לפיתרון בעזרת משחה טיפולית או אפילו אנטיביוטיקה, אוךם רוב בעיות העור מצריכות טיפול ארוך יותר ומעקב צמוד. בדיוק בגלל הסיבות הללו, קובי ברוך (מומחה לקוסמטיקה קלינית) משיק לאחר תהליך של שנתיים, ליין חדש של מוצרים. רובם, אגב, נועדו לטיפול ביתי. אחת המטרות העיקריות בפיתוח של המוצרים החדשים הייתה איחוד מוצרים. לא פעם נתקלנו בצורך לטפל בעור שדורש מאיתנו לקנות 3-4 צנצנות קרמים שנועדו לטפל בבעיה אחת. פשוט כל קרם מייצג שלב. מדובר בתהליך יקר ומתיש. אז במקרה הזה, כל מה שצריך זה ללכת לאיבחון של קוסמטיקאית והיא נותנת את ה"מרשם" לטיפול הביתי.

קובי ברוך, האחד והיחיד.
קובי ברוך, האחד והיחיד.

אז באילו מוצרים מדובר?

1. סדרת המוצרים לעור בעייתי ואקנה:

 • פיור קרם – קרם לחות לעור שמן, בעייתי ומיוחד לטיפול באקנה. החומר הפעיל בקרם מאזן את הפרשת השומן העל עורי, מרגישה את הדלקת ומפחית באופן משמעותי את כמות הנגעים הדלקתיים בעור. מה הכוונה? התוצאה הנראית לעין היא פנים הרבה פחות אדומות, הצטמצמות כמעט מוחלטת של הפצעים המוגלתיים (עם הראש הלבן) והפנים יראו פחות נפוחות. מחיר מומלץ לצרכן 330 ש"ח ל-50 מ"ל.
 • אלפא בטא – תכשיר מקלף לחידוש עוצמתי לעור שמן, בעייתי המאופיין בנגעי אקנה, פצעי חררה (נראה כמו מעין "פריחה" על הפנים), שומנים תת עוריים (בליטות לבנות קטנות על העור שאי אפשר "לפוצץ") ומיליומים (הפצעונים עם הראשים הלבנים שכולנו מכירות בשם "חצ'קון"). התכשיר מחדש את מקרום העור, מצמצם נקבוביות ומאזן את הפרשת השומן. מחיר מומלץ לצרכן 240 ש"ח ל-30 מ"ל.
 • אזו קרם – תכשיר טיפולי עוצמתי לטיפול בעור שמן, בעייתי הנוטה למצבים הורמונליים המעוררים נגעי אקנה מורמים. מדובר בעצם בבעלות עור שמן הנוטה לדלקתיות (אדמומיות בכמה אזורים, פצעים "לבנים" ונפיחות) ונהיה דלקתי יותר לפני מחזור, במהלך הריון\אחרי לידה וכיו"ב. הקרם מאזן את בלוטות השומן באופן מיידי, מעכב את שגשוג החיידקים ועוצר את התפשטות הדלקת. מחיר מומלץ לצרכן 240 ש"ח ל-30 מ"ל.
 • סבון סליצילית – סבון אנטיספטי (מחטא), מחדש ועדין לטיפול מגוון בעיות עור שמקורן בזקיקי השיער: פוליקוליטיס (נגע קל בעור אשר נובע מהצטברות של מוגלה באזור זקיק השיער), אקנה, חררה וקומודונים (המוכרים יותר בשם "שחורים"). הסבון מסיר תאי עור מתים ומגביר את חדירת שאר תכשירי הטיפול, כמובן במידת הצורך. הסבון מעניק חידוש כללי לעור הגוף ומעניק מראה עור בהיר, מבריק וחיוני. בנוסף, התכשיר מתאים לעור כהה למשך עונת הקיץ ופעיל לטיפול במחלקת האקנה בכל חלקי הגוף. מחיר מומלץ לצרכן 117 ש"ח ל-250 מ"ל
 • מסיכת הרגעה – קרם הרגעה לחותי, מתאים לטיפול בעור מגורה ואדמומי, יובש קיצוני בכל חלקי העור, יובש קיצוני בעור הידיים, סבוריאה יבשה ואקנה שנוצר מגירוי חיצוני. הקרם משקם ביעילות לאחר פרוצדורות פולשניות (טיפול עמוק אצל קוסמטיקאית). המסיכה עשירה בגורמי לחות, חומצות שומן ושלל חומרי הרגעה עוצמתיים. מחיר מומלץ לצרכן 165 ש"ח ל-50 מ"ל.
סדרת המוצרים לעור בעייתי ואקנה.
סדרת המוצרים לעור בעייתי ואקנה.

2. סדרת מוצרים לפיגמנטציה (כתמים בעור):

 • אנטירוזין (תכשיר דיכוי) – תכשיר הבהרה עוצמתי המפחית באופן משמעותי את קצב ייצור מיגנט המלנין. מתאים לכל סוגי וגווני העור כטיפול מבהיר וטיפול מונע בסוגי עור הנוטים לייצר כתמי עור. תכשיר זה אף מתאים לנשים הרות וימנע באופן משמעותי את היווצרות כתמי ההריון הנוצרים בשל השינויים ההורמונליים החלים בגופן. מחיר מומלץ לצרכן 330 ש"ח ל-50 מ"ל.
 • פיטו וויטנינג קרם – תכשיר הבהרה מחדש לטיפול בכתמי עור. מתאים לטיפול בעור הנוטה להיפר-פיגמנטציה, אינו מגרה ומתאים לחידוש העור הכהה, בפרט. הקרם מבוסס על חומצה פיטית וקוג'ית בשילוב חומרי הרגעה אנטי דלקתיים. מחיר מומלץ לצרכן 288 ש"ח ל-30 מ"ל.
סדרת מוצרי הבהרה ופיגמנטציה.
סדרת מוצרי הבהרה ופיגמנטציה.

3. סגרת מוצרי האנטיאייג'ינג:

 • גולד קרם וגולד מדיום קרם – מדובר בשני תכשירי לחות יומיומיים הנלחמים בנזקי הגיל והסביבה וכן משקמים את מחסום האפידרמיס ובשל כך העור נראה חי, מבריק ומלא חיים. התכשירים מכילים שילוב של חוצרים התורמים למיצוק ושיקום העור הבוגר. בנוסף, שניהם עשיים בנוגדי חימצון מגוונים הנלחמים בחומרים שבאוויר ומאיימים לפגוע בבריאות העור. הגולד מדיום קרם מתאים לסוגי עור מעורבים, שמנים ומאוזנים. הוא בעל מרקם בינוני אשר נספג בקלות ומקנה לעור תחושה קטיפתית. תכשיר זה אף מתאים למי שסובל מסבוריאה אוליאוזה (סבוריאה שומנית). הגולד קרם מתאים לעור חסר שומן (גם אם מדובר בעור בוגר וגם אם מדובר בעור יבש מנטייה גנטית). מחירי הקרמים המומלצים לצרכן: 320 ש"ח ל-50 מ"ל (כל אחד).
 • רטינול אקטיב –  קרם מקלף. מדובר בתכשיר חידוש עוצמתי לעור הבוגר. מקנה חידוש, מיצוק והבהרה לעור הבוגר ואף מטשטש את סימני הגיל. המקלף הינו עוצמתי ומתקדם ומתאים לסוגי עור מגוונים, בפרט עור כהה, אך מאוזנים. כלומר, ללא דלקות עור. תכשיר זה אסור לשימוש לנשים בהריון או מניקות וכן אינו מתאים לעור עם אקנה פעיל. מחיר מומלץ לצרכן 288 ש"ח ל-30 מ"ל.
סדרת מוצרי האנטיאייג'ינג.
סדרת מוצרי האנטיאייג'ינג.

בנוסף, קבלו את סדרת מוצרי ההגנה לקיץ של KB PURE:

 • KB PURE MULTI NEEDS BARRIER SERUM- סרום פעיל ולחותי לעור עייף וחסר חיים, כולל עור עדין. התכשיר משפר את טונוס העור, משחזר ומאזן לחות, מגביר את פעילות העור ומגן על חידושו. בשימוש קבוע, העור יראה רענן, גמיש וחלק. לחות במרקם סרום מותאם למגוון סוגי עור, ניתן לשימוש כתכשיר סולו לעור שמן\מעורב\שמן בעייתי או לעור יבש, כתכשיר תומך לחות לצד תכשיר נוסף. התכשיר מיועד למי שלא מעוניינת בקרם לחות בשל החום היבש והזיעה, ואינו מצריך שימוש בקרם תומך כפי שמירב תכשירי הסרום מחייבים. מכיל תמציות קוויאר, אצות ים, פירות אסאי, קולגן ימי, מלח, מגנזיום, מלח ים המלח, חומצההיאלורונית וויטמין E. מומלץ למרוח על עור נקי בוקר וערב, בשכבה דקה.
 • KB PURE MULTI NEEDS ספריי הרגעה –  תרסיס טיפולי עוצמתי המכיל חומרי לחות, הזנה, נוגדי חימצןו, חומצות אמינו, חומרי שיקום ווטימינים המעניקים הרגעה עוצמתית, קירור, הגנה על תאי העור ולחות חיונית. התכשיר מיוחד לאחר ובמהלך חשיפה לשמש, לאחר הסרת שיער בשעווה, גילוח, לייזר, IPL וכדומה. יש להתיז כמות נדיבה מהתכשיר, לאחר ספיגתו בעור, האדמומיות תופחת באופן משמעותי עד להרגעה מלאה.
 • KB PURE MULTI NEEDS PROTECTOR מקדם הגנה – תכשיר לחות קליל ומרגיע, משולב במייק-אפ אוניברסלי המעניק גוון אחיד ובריא לעור הפנים. הקרם מכיל קומפלקס עשיר של רכיבים מן הטבע להזנה, ריכוך והגנת העור מפני נזקים סביבתיים. שימוש מתמיד בתכשיר מסייע המניעת הזדקנות מוקדמת של העור ומותיר את העור חלק כמשי. מכיל מסנני קרינה המגנים מפני קרני השמש.
סדרת מוצרי הקיץ!
סדרת מוצרי הקיץ!

 

את כל התכשירים ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות המורשות ברחבי הארץ, או בטלפון: 03-6742323

אני בעצמי עברתי איבחון אצל קוסמטיקאית מורשית, שקית עם מוצרים המתאימים לסוג הטיפול בעור שלי, דף עם הנחיות שימוש ובעוד 3 שבועות בערך אעדכן אתכן (כולל תמונות!!) בממצאים.

אז זהו בינתיים. מזכירה לכן לשתות הרבה מים כי ממש חם בחוץ! לאשכנזיות עם הנטייה להישרף שביננו (כמוני למשל) שימו קרם הגנה ובאופן כללי תישארו באזורים מוצלים עם מזגן. מי שיכולה כמובן. שיהיה לכן המשך שבוע מהמם ובריא.

אני.

 

 

 

Show More

ירדן שני

27. סטודנטית. שמנמנה פלוס (במגמת ירידה). בצעד נועז החלטתי לשתף בתהליך של שינוי אורח חיים. כותבת...כי מזמן לא כתבו כאן על משהו בריא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Back to top button
X