מה באמת קורה בשירותים של הישראלים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב vk
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב print

סקר שערכה חברת אס סי ג'ונסון יצרנית מותג DUCK בשיתוף חברת דיאלוג חושף את הרגלי "הבילוי" והניקיון של הישראלים בחדר השירותים. הסקר נערך לרגל השקת 2 הניחוחות החדשים של מותג Duck והשתתפו בו 611 נשאלים – גברים ונשים בגילאי 18-64 במדגם ארצי מייצג.

מניתוח הסקר עולה כי רק 36% מכלל האוכלוסייה מנקים את האסלה כל יום, 48% מכלל הציבור חשפו כי בעודם יושבים בשירותים הם גולשים ברשתות החברתיות, ו-39% גילו שהם מרפדים את האסלה בנייר כאשר נכנסים לשירותים במקום עבודתם. עוד נתון שנחשף הוא – 90% מהישראלים מנקים את האסלה לפחות פעם בשבוע.

מסתבר שהמדיות החברתיות נכנסו לנו לתחתונים והן שולטות גם בדרך בה הישראלים מעבירים את זמנם בשירותים – 46% מהגברים לעומת 50% מהנשים, 16% מעדיפים להעביר את הזמן בקריאת עיתון או ספר, מתוכם 22% גברים 11% נשים, 3% מדברים בטלפון, נשים וגברים גם יחד.

עוד נתון שהתגלה בסקר מראה כי מעל גיל 35 השימוש בטלפון הסלולרי בשירותים יורד משמעותית, בגילאי 18-24 60% גולשים ברשתות החברתיות בעודם יושבים בשירותים לעומת 16% בגילאי 64.

הישראלים לא ממש מרוצים מניקיון השירותים במקום עבודתם בו הם מבלים את רוב היום שלהם –  61% ענו שהניקיון סביר ו-17% ענו כי גרוע במיוחד.

ומה לגבי טיב המפגש עם האסלה במקום העבודה? 24% ענו כי יושבים על האסלה, מתוכם 26% גברים ו-22% נשים. 28% עושים סקוואט באוויר ודווקא שמענו שזה מחזק את השרירים, 41% בקרב הנשים לעומת 13% בקרב הגברים. 39% מתעסקים במלאכת הריפוד בנייר, מסתבר שרוב העוסקים במלאכה הם דווקא הגברים עם  51% בהשוואה לנשים עם 29%.

לדברי רוית קלוד מנכ"ל חברת אס סי ג'ונסון יצרנית המותג DUCK: "לחיטוי השירותים וקבלת שירותים נקיים – הכרחי לנקות מידי יום. למדנו מהסקר כי מהפכת התקשורת נכנסה גם לשירותים ". עוד מסרה קלוד: "אין ספק שלישראלים חשוב להשתמש בשירותים נקיים, במיוחד משום שהשהייה בשירותים אינה זמן מבוזבז והיא מנוצלת לפעילויות נוספות כמו קריאה, גלישה ופעילות ברשתות החברתיות"

תמונה ראשית באדיבות שאטרסטוק)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X