להראות טוב בעבודה

0

רגילות להגיע לעבודה, להתעייף אחרי 5 דקות וגם להיראות ככה? האם אתן רוצות לשדר לקולגות שלכן שאתן עייפות מהעבודה, או שאתן מעדיפות לשדר נמרצות וחיות? לא משנה אם אתן בנקאיות, מעצבות גרפיות או עורכות דין, אם תשקיעו קצת בלהיראות טוב יותר בעבודה, אנחנו מבטיחות שגם תרגישו טוב יותר. מומחי חברת הרבלייף הכינו 7 טיפים שיעזרו לכן להיראות ולהרגיש טוב בעבודה.

שמרו על שגרת טיפוח

תאורה משרדית יכולה לפגוע במראה העור ולהדגיש את העיגולים השחורים מסביב לעיניים. אם זה המצב אצלכן בעבודה, ייתכן שאין לכן ברירה אלא לקבל עליכן את הגזירה. אבל גם אם אתן לא יכולות לשנות את התאורה, לפחות תוכלו לספק לעור שלכן תנאי פתיחה טובים יותר, כדי לשמור עליו בריא וזוהר גם תחת התאורה המשרדית. נקו את הפנים היטב בכל בוקר בתכשיר ניקוי כמו תכשיר הניקוי החדש על בסיס אלוורה של הרבלייף, שמנקה ומרכך את העור. השקיעו גם במסכת פנים טובה, שתשמור על מראה העור רענן.

הזיזו את המבט מהמסך

בין הטלפון למחשב, העיניים של רובנו תקועות רוב היום מול המסך. ישיבה מול מסך במשך שעות עלולה לשוות לנו מראה גמלוני ומנותק ולפגוע בעיניים שלנו. הקפידו להסיט את העיניים מהמסך מדי פעם למשך מספר דקות, כדי לתת מנוחה לעיניים ולמוח.

טפלו בכפות הידיים שלכן

כפות הידיים שלכן זקוקות ללחות, בעיקר באוויר הממוזג או מחומם של המשרד. הקפידו להחזיק במגירה קרם ידיים ולמרוח אותו מדי פעם. אם אתן לא אוהבות את התחושה השמנונית מעט שקרם ידיים עלול להשאיר, הזליפו מעט קרם על גב כף היד שלכן ומרחו אותו בעזרת גב כף היד השנייה. כך תוכלו להימנע משמנוניות על המקלדת, העכבר והטלפון שלכן.

צאו להפסקה

אם אתן מבלות את כל היום בין קירות סגורים, סיכוי גדול שתיראו מותשות ועייפות עוד לפי סוף היום. נסו לצאת בכל יום להפסקה קטנה באוויר הפתוח, ולא, אנחנו ממש לא מדברים על הפסקת סיגריה. עשו סיבוב קצר מסביב לבניין, כדי לאוורר את עצמכם וגם את עור הפנים שלכן, רק אל תשכחו להגן על עצמכן מפני השמש.

אל תתייבשו

אם אתן יכולות, הביאו למשרד מכשיר אדים קטן. משרדים רבים סובלים מיובש באוויר, בעקבות שימוש מרובה במזגנים, ומכשיר האדים יכול להוסיף קצת לחות לאוויר. אם אין לכן אפשרות להשתמש במכשיר אדים במשרד, דאגו לפחות לשתות הרבה מים, כדי להילחם ביובש מבפנים.

לבשו בגדים נוחים

גם אם העבודה שלכן מחייבת קוד לבוש קפדני, דאגו ללבוש בגדים נוחים, שיאפשרו לכן לעבוד בנוחות למשך יום שלם. אם הכתפיות, למשל, צמודות מדי וחופרות בתוך הכתפיים, או אם נעלי העקב הגבוהות לא מאפשרות לכן ללכת יותר מ-10 צעדים בלי להתחיל לצלוע, בחרו לבוש אחר. לא משנה כמה הבגדים נראים טוב כשאתן לובשות אותם ברגע הראשון, אם לא יהיה לכן נוח בהם, אתן עלולות להיראות מפוזרות ולא מרוכזות.

אם יש לכן בגדים שנראים ישנים ודהויים, ותרו עליהם, לפחות במשרד. גם אם אתן מאוד אוהבות פריט מסוים, לא תצליחו ליצור רושם טוב אם תלבשו פריט בלוי. אין צורך לצאת למסע קניות מטורף ולבזבז הון, פשוט ודאו שהבגדים שלכם נקיים, מגוהצים ומסודרים.

התחילו לזוז

אם אין לכן זמן פנוי להפסקה, נצלו את צרכי העבודה כדי לזוז. צריכים לשאול משהו את הקולגה מהמשרד הסמוך? אל תשלחו לו אימייל, פשוט קומו וגשו אל המשרד שלו. נסו ליצור אינטראקציה פיזית ולא רק וירטואלית עם העובדים האחרים סביבכן, כך גם תרגישו טוב יותר וגם תיראו טוב יותר.

השארת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.