הלוק הנכון לחורף 2017/18 עפ"י מייבלין ניו-יורק

0

החורף עוד מעט כבר כאן, הערבים מתחילים להיות קרירים, ואנו מתחילות ללבוש בגדים בגוונים כהים המתאימים יותר לאיפור שלנו.

לדברי עדי פרג'י –  המדריכה הראשית של מייבלין ניו-יורק: "בחורף 2018 נוכל להדגיש את השפתיים בעזרת  שפתונים בצבעים  כהים (לדוגמה שפתוני  הבולדס החדשים,  שכל כך מתאימים לעונה הקרה). הגוונים שיבלטו העונה הם גווני חציל, בורדו דובדבני, סגול שחור ויין עמוק.

טיפים ועצות כיצד להשיג את  הלוק הנכון לחורף 2018

  • למראה עור נקי, זוהר חלק ובריא: מייק אפ פיט מי מכסה את כל הפגמים ומעניק מראה קליל ורענן. יש להניח  את המייקאפ באמצעות מברשת, ספוגית או האצבעות. לסיים את המריחה בטפיחות.
  • להוסיף  מעט זוהר ללחיים בעזרת סטרובינג סטיק, בטפיחות אצבע על עצמות הלחיים.
  • בעזרת צללית אבקתית בגוון כהה, ובטשטוש עם כרית האצבע, יש להדגיש  את הזויות החיצוניות של העיניים במראה מטושטש ומעושן. אין צורך בלדייק- מראה חסר מאמץ רק מוסיף נקודות. יש להוסיף  בעזרת מברשת ספוגית קטנה גוון ניוד בהיר תחת עצם הגבה.
  • מסגרת מושלמת  ניתן  להשיג בעזרת הדגשת הגבות. יש לסרק אותן בעזרת מסקרה לגבות מהחלק הפנימי- והחוצה, כמה שיותר דומיננטי יותר טוב. ראש המסקרה העגול של בראו ארטיסט דרמה ייצור גבות מושלמות.
  • בעזרת אייליינר טוש בגוון שחור, יש לשרטט קו חד, נקי ומדויק. רצוי להתחיל בזווית הפנימית ולסיים  עם זווית דרמטית כלפי חוץ. מאסטר פרסייס יעשה עבודה מצוינת ויעזור לחדד את האייליינר.
  • "להעמיס" את הריסיים  בגוון שחור ולהרים אותם אל על עם מסקרה פוש אפ דרמה. כי דרמה בלי השקעה בריסים זה כמו תמונה עייפה ללא פילטר.
  • כעת, יש לבחור  את גוון השפתיים. אנו ממליצים בחום (ובקור) על סגול חציל כהה, או במילים אחרות: שפתון בולד 887. יש להתחיל בשרטוט צורת השפתיים החיצונית. לאחר מכן למלא אותן. מריחה אחת תעניק כיסוי מלא.

(צילום: יח"צ חו"ל)

השארת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.